Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ogłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Adwentu AD' 2017 PDF Drukuj Email

Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Adwentu i Wigilii Bożego Narodzenia.

 

W  tym tygodniu wspominamy:

Niedziela- Wigilia  Adama i Ewy

Poniedziałek – Narodzenie Pańskie

Wtorek- św. Szczepana (poświęcenie owsa)

Środa- św. Jana apostoła (poświęcenie wina)

Czwartek - św. Młodzianków z Betlejem

Piątek- Dzień oktawy Bożego Narodzenia (nie ma postu)

Niedziela - Święto św. Rodziny -św. Sylwestra


Przed pasterką zapraszamy na czuwanie w naszym kościele wraz z pasterzami, kolędami i pastorałkami o 23.30.

JUTRO w kościele o 15.00 adoracja żłóbka z śpiewem kolęd.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45

Od Czwartku wszystkie msze oprócz środy i soboty do zakończenia kolędy 26.01 będą rano o 7.00

W Niedzielę 31.12 na zakończenie starego roku msza św. o 15.30

Bóg zapłać wam wszystkim za włączenie się w wsparcie materialne przez składkę którą będziemy jak co roku zbierać :

na mszy pasterskiej na pomoc fundacji SOS dla dzieci nienarodzonych,

jutro w Boże Narodzenie dla Stolicy Apostolskiej,

i w św. Szczepana dla Uniwersytetu JPII.

Panu Waldemarowi, Marianowi, Przemkowi, Januszowi, pani Eli, pani Małgorzacie, Andrzejowi, panu Jerzemu  i wszystkim dbającym o nasz kościół za wszystkie ofiary i prace serdeczne Bóg Zapłać. Pani Sylwii,  pani Jadwidze wraz z rodziną, panu Jackowi z rodziną  za wspaniałą szopkę, a panu Zdzisławowi za piękne odnowienie figur do naszej Szopki

Solenizantom tego tygodnia wszelkiej pomyślności i Łaski Bożej.

W Trzech Króli 06.01.2018  po wszystkich mszach świętych będzie przedstawienie jasełek przygotowane przez dzieci z naszej szkoły serdecznie zapraszam do pozostania i udziału w tej artystycznej realizacji opowieści o Betlejemskim Cudzie.

Drodzy Archidiecezjanie! Na Święta Bożego Narodzenia zechciejcie przyjąć moje najserdeczniejsze życzenia, aby historia pasterzy betlejemskich stała się także Waszym udziałem. Nie bójcie się otworzyć Waszych serc na głoszoną przez Kościół radosną wieść, że także dla Was narodził się w Betlejem Zbawiciel świata. Ten świąteczny czas starajcie się przeżyć wraz z Dzieciątkiem Jezus, Maryją i Józefem poprzez udział w Eucharystii, a także poprzez wspólny śpiew naszych przepięknych polskich kolęd i pastorałek. A przede wszystkim w Waszych sercach wielbijcie i wysławiajcie Boga. Natomiast temu światu, który żyje tak, jakby Go nie było, opowiadajcie, jak wspaniale jest żyć, jeśli się pozwala Chrystusowi wejść do naszego wnętrza, i jak cudownie wyzwala On w nas wszystko to, co najpiękniejsze i najbardziej szlachetne. Na święty czas Bożonarodzeniowej radości z serca Wam błogosławię

+ Marek Jędraszewski Arcybiskup Metropolita Krakowski