Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie





Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates



Intencje mszalne na czerwiec AD' 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Dąbek   
środa, 08 maja 2019 07:12

Intencje na Czerwiec 2019


Dzień

Data

Godz.

Intencja

Poniedziałek

03.06

7.00

+ Mieczysław Dębski

Wtorek

04.06

18.00

+ Grażyna Janicka

Środa

05.06

18.00

Za Parafię + Fryderyk Lasoń, + Jan Siemek 17 r. śmierci

Czwartek

06.06

7.00

+ Mieczysław Dębski

Czwartek

06.06

18.00

Za Wypominanych

Piątek

07.06

18.00

W intencji Róży św. Faustyny

Sobota

08.06

18.00

+ Bolesław Horodyński

Niedziela

09.06

8.00

O Boże Błogosławieństwo dla Anny i Stanisława w 1 r. ślubu

Niedziela

09.06

10.00

+ Maria + Władysław Pabis

Niedziela

09.06

15.30

+ Stanisław Słoma

Poniedziałek

10.06

7.00

+ Halina Noworyta

Wtorek

11.06

18.00

+ Danuta Kawala

Środa

12.06

18.00

Za Parafię + Fryderyk Lasoń, + Mieczysław Dębski

Czwartek

13.06

7.00

+ Grażyna Janicka

Piątek

14.06

18.00

+ Dorota Fiuk

Sobota

15.06

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże Bł. i opiekę NMP

Niedziela

16.06

8.00

+ Maria +Stanisław + Irena

Niedziela

16.06

10.00

+ Władysław Szymocha

Niedziela

16.06

15.30

+ Ludwika i + Stanisław Malczyk

Poniedziałek

17.06

7.00

+ Adam Ptak

Wtorek

18.06

18.00

+ Zygmunt Błotko

Środa

19.06

18.00

Za Parafię + Halina Noworyta

Czwartek

20.06

8.00

+ Eugeniusz Pabis

Czwartek

20.06

10.00

ZA PARAFIĘ

Czwartek

20.06

15.30

O Bł. Boże zdrowie i opiekę NMP dla Magdy.

Piątek

21.06

18.00

+ Bolesław i + Katarzyna Kurek

Sobota

22.06

18.00

+ Bolesław Horodyński

Niedziela

23.06

8.00

+ Janina i + Jan Feliksiak

Niedziela

23.06

10.00

+ Mieczysław Kasprzyk w 9 r. śm.

Niedziela

23.06

15.30

+ Janina Nowak

Poniedziałek

24.06

7.00

+ Władysław Dąbek

Wtorek

25.06

18.00

+ Grażyna Janicka

Środa

26.06

18.00

Za Parafię + Adam Ptak, Karolina Muskała-Osińska

Czwartek

27.06

7.00

+ Bolesław Horodyński

Piątek

28.06

18.00

+ Jan Noga

Sobota

29.06

9.00

+ Piotr Tylnicki w 40 r. śm. i rodziców

Sobota

29.06

18.00

+ Paweł Rejdych i Maria w 5 r. śm.

Niedziela

30.06

8.00

+ Leokadia Szymocha

Niedziela

30.06

10.00

+ Stanisława, + Mieczysław + Zbigniew Pabis

Niedziela

30.06

15.30

+ Marek Gąsior

Poprawiony: środa, 08 maja 2019 07:19
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 52