Msze Święte

Niedziele:

8.00
10.00
15.30


Dni powszednie:

poniedziałek i czwartek - 7.00
pozostałe dni tygodnia -  18.00

MAJ oraz PAŹDZIERNIK:
poniedziałek i czwartek - 7.00 oraz 18.00
pozostałe dni tygodnia - 18.00

 

DODATKOWE MSZE ŚW.
W STAŁYCH INTENCJACH:

I sobota miesiąca - 8.00
(w intencji matek oczekujących potomstwa)
I czwartek miesiąca - 18.00
(w intencji zmarłych)


Kontakt

ADRES:

Parafia NMP Królowej Polski
ul. Wąska 5
32-543 Myślachowice


Konto nr:
05 1240 4197 1111 0010 6305 1840
PKO SA

NIP:
628-19-716-48

REGON:
040096925

Logowanie

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego AD' 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Dąbek   
niedziela, 01 kwietnia 2018 15:41

 

Ogłoszenia Parafialne

Święto Zmartwychwstania Pańskiego

01.04.2018


Dziś uroczyste Alleluja jest radością naszego wyzwolenia z wszelkiej niewoli.

Msze święte jeszcze o 10.00 i o 15.30 O 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu dziś z racji 1 Niedzieli miesiąca przeżywać ją będziemy z Różańcem.

Jutro drugi dzień świąt msze święte jak w niedzielę o 8.00, o 10.00, i o 15.30 adoracja o 15.00 w intencji naszej Parafialnej Wspólnoty jako dziękczynienie za radość Zmartwychwstania  Pańskiego. Jutro czytamy list Rektora UPJPII i zbieramy składkę w Kościele na potrzeby UPJPII a do Puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.


W tym tygodni przeżywamy oktawę Wielkanocy, oraz przygotowujemy się do święta Miłosierdzia Bożego które będzie w następną niedzielę.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do pięknej oprawy liturgicznej i artystycznego przygotowania miejsc w których przeżywaliśmy nasze modlitewne czuwanie. Pani Halinie Pawlik za piękną dekoracje Grobu Pańskiego, panu Waldemarowi Słomskiemu i całej jego rodzinie, Pani Jadwidze i jej rodzinie za piękne posprzątanie kościoła,  pani Julii, pani Kazimierze, pani Dorocie, panu Marianowi, pani Monice Marcela i Danucie Załęckiej za troskę o całość przebiegu uroczystości modlitewnych .

Wszystkim licznie zebranym uczestnikom adoracji i czuwania szczególnie. Wielkie Bóg zapłać Harcerzom i naszej Straży Ochotniczej za służbę przy grobie i dzisiejszy udział w rezurekcji, również panom niosącym baldachim i wszystkim pomagającym w organizacji tej uroczystej Rezurekcji.


Naszemu chórowi parafialnemu i za piękny śpiew, pani Agnieszce i pani Marcie za ich poświęcenie i zaangażowanie w sprawy piękna śpiewu i liturii.

Lektorom i ministrantom za służenie w czasie wszystkich dni triduum.

Wreszcie Radzie Parafialnej za zorganizowanie pomocy dla rodzin potrzebujących, a sponsorom i ofiarodawcom za wypełnienie  przykazania Miłości w praktyczny sposób.

Wam wszystkim drodzy bracia i siostry za wszelkie przejawy życzliwości i wsparcie dla mnie samego i naszej parafii za waszą hojność w materialnych ofiarach i życzliwe wsparcie we wspólnej drodze ku zbawieniu.

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja.

Poprawiony: niedziela, 01 kwietnia 2018 15:44